Sukurkite savo pardavimus ir rinkodarą. Neprisijungus ir internete.

Reikia padidinti pardavimus? RocketSales suteikia jums platų įrankių ir darbo jėgos rinkinį, kuris padės padidinti pardavimus.

rocketsales.lt

“Iki Covid-19 pandemijos neturėjome jokios internetinės informacijos. Padedami RocketSales mes galėjome nukreipti savo verslą į internetą ir netgi padidinti savo pajamas.”

Patikimi geriausi klientai

Kas yra RocketSales?
Ką mes darome geriausiai

paieškos sistemos optimizavimas

Mūsų įmonė specializuojasi SEO paslaugų srityje. Nuo audito iki elektroninės prekybos, vietinio SEO ir įmonių SEO paslaugų mūsų įmonė gali aprėpti visą su SEO susijusių paslaugų spektrą.

Peržiūrėkite mūsų SEO paslaugas
Ką mes darome geriausiai

Socialinės žiniasklaidos optimizavimas

Mūsų įmonė specializuojasi SMO paslaugų srityje. Nuo audito iki e-komercijos, socialinės žiniasklaidos dalyvavimo ir prekės ženklo kūrimo iniciatyvos bei Enterprise SMO paslaugų mūsų įmonė gali aprėpti visą su SMO susijusių paslaugų spektrą.

Peržiūrėkite mūsų SMO paslaugas
Bet kodėl?

Kodėl mes darome tai, ką darome?

Covid-19 pandemija paveikė milijardus žmonių visame pasaulyje. Tai veikia visus. Šis teiginys yra dar tikslesnis, kai galvojame apie mažą ir vidutinį verslą. Jie yra ekonomikos pagrindas. Jiems reikia mūsų palaikymo, ypač kalbant apie skaitmeninę transformaciją, internetinį pardavimą ir internetinę rinkodarą. Mūsų tikslas RocketSales yra ir toliau daryti įtaką teikiant ne tik pardavimo ir rinkodaros paslaugas, bet ir padėti mūsų klientų verslui įveikti šią pandemiją.

Ką mes darome geriausiai

Išorinės pardavimo konsultacijos ir įsilaužimas į augimą

Mūsų įmonė specializuojasi pardavimo konsultavimo paslaugų srityje. Pradedant augimo įsilaužimais, optimizavimo paslaugomis, A / B testavimu, kaip padidinti potencialių klientų internetu, taip pat potencialių klientų neprisijungus. Mes galvojame kitaip ir žiūrėsime į jūsų verslą kaip į pašalinį asmenį ir padėsime pamatyti, kaip naujai pažvelgti į savo verslą.

Peržiūrėkite mūsų konsultavimo paslaugas