Auditas

SMO

Atliktas SMO auditas yra vienas iš svarbiausių preliminarių etapų, norint pradėti rimtai optimizuoti savo buvimą socialiniuose tinkluose ir matomumą. Tai suteikia mums aiškų vaizdą apie dabartinę padėtį ir padeda mums priimti pagrįstą sprendimą, kaip pagerinti esamą situaciją į gerąją pusę.

Mūsų įmonė specializuojasi SMO paslaugų srityje. Nuo audito iki e-komercijos, socialinės žiniasklaidos dalyvavimo ir prekės ženklo kūrimo iniciatyvos bei Enterprise SMO paslaugų mūsų įmonė gali aprėpti visą su SMO susijusių paslaugų spektrą.

Žiūrėkite mūsų SMO Paslaugos
Bet kodėl?

Kodėl mes darome tai, ką darome?

Covid-19 pandemija paveikė milijardus žmonių visame pasaulyje. Tai veikia visus. Šis teiginys yra dar tikslesnis, kai galvojame apie mažą ir vidutinį verslą. Jie yra ekonomikos pagrindas. Jiems reikia mūsų palaikymo, ypač kalbant apie skaitmeninę transformaciją, internetinį pardavimą ir internetinę rinkodarą. Mūsų tikslas RocketSales yra ir toliau daryti įtaką teikiant ne tik pardavimo ir rinkodaros paslaugas, bet ir padėti mūsų klientų verslui įveikti šią pandemiją.

How well are you doing on social media? Stop guessing, and get an SMO Audit!

RocketSales auditas yra €499 dėl audit. Mokėkite tik už tai, ką naudojate, laikotarpis.

Paprasta Auditas

499

Dėl audit, vienai svetainei / kanalui.

Pradėti
Pradėkite parduoti daugiau šiandien

  • Išsami jūsų prekės ženklo veiklos ataskaita
  • Trumpa konkurencinė analizė
  • Jūsų 3 populiariausi įrašai / paskyros
  • Pranešimų galimybės

  • * Visi mokesčiai apmokestinami eurais (EUR). PVM ir mokesčiai neįtraukti.