Imone

SMO

We manage hundreds of online properties, domains, in more than 43 languages on most continents. In the span of almost 20 years, we have been successful, because we know that shortcuts NEVER work. That's why we follow the rules rigorously.

Daugelyje žemynų valdome šimtus internetinių nuosavybių, domenų daugiau nei 43 kalbomis. Per beveik 20 metų mums sekėsi, nes žinome, kad nuorodos NIEKADA neveikia. Todėl griežtai laikomės taisyklių. Visą laiką. Kai kurie mūsų konkurentai turi mažiau skrupulų arba jų neturi. Mes valdome verslą, kaip ir jūs, ir mums rūpi ilgalaikis, o ne trumpalaikis pelnas. Taip mes galime nuolat dirbti su mažomis ir didelėmis Fortune 500 įmonėmis. Mes žinome skausmą, kai tenka tvarkyti kelias dideles svetaines, šimtus didesnėms įmonėms organizuotų svetainių schemų ir būti atidūs, kad jūsų verslui būtų naudinga. Mūsų puiki vieta yra tarp: išbandyti naujus dalykus ir būti super konservatyviais. Mes tiriame, galvojame, analizuojame, kad galėtume įvertinti savo strategijos poveikį laikui bėgant.

Mūsų įmonė specializuojasi SMO paslaugų srityje. Nuo audito iki e-komercijos, socialinės žiniasklaidos dalyvavimo ir prekės ženklo kūrimo iniciatyvos bei Enterprise SMO paslaugų mūsų įmonė gali aprėpti visą su SMO susijusių paslaugų spektrą.

Žiūrėkite mūsų SMO Paslaugos
Bet kodėl?

Kodėl mes darome tai, ką darome?

Covid-19 pandemija paveikė milijardus žmonių visame pasaulyje. Tai veikia visus. Šis teiginys yra dar tikslesnis, kai galvojame apie mažą ir vidutinį verslą. Jie yra ekonomikos pagrindas. Jiems reikia mūsų palaikymo, ypač kalbant apie skaitmeninę transformaciją, internetinį pardavimą ir internetinę rinkodarą. Mūsų tikslas RocketSales yra ir toliau daryti įtaką teikiant ne tik pardavimo ir rinkodaros paslaugas, bet ir padėti mūsų klientų verslui įveikti šią pandemiją.